מרעיון למציאות – חנות קונספט חדשה

יש לך רעיון לחנות מגניבה, מעניינת, משהו אחר, אבל איך לך מושג איפה מתחילים.

אז זה בדיוק בשבילך! אלה השלבים לפתיחת חנות קונספט חדשה ומעוצבת.

בוא נצא מנקודת הנחה שכבר יש לכם קונספט (רעיון) לחנות ואתם רוצים להוציא את החלום למציאות.

כדאי להבין שבשלב הראשון פתיחת חנות זו השקעה לא קטנה שצריכה להניב רווחים אחרי שהיא עובדת ולכן כדאי לבחון איפה אתם מתכננים להקים את החנות (מרכז מסחרי, קניון, טיילת…).

השלב הבא זה לבחור אנשי מקצוע (ספקי שירות) שיוכלו לדייק עבורך את הדברים ולגרום לכך שהכל יתבצע בצורה מקצועית ומדויקת עבור העסק שלך וכמובן שעבורך. מעצב פנים הוא אחד מבעלי המקצוע, החשובים בתהליך, שידע לדייק עבורך את הקונספט של החנות ולהוציא סט תכניות עבודה לפועל.

אז איך זה עובד?

תהליך העבודה מתחיל בפגישת ייעוץ ממוקדת שמטרתה להכיר ולהבין את צורכי הלקוח, חלומו

והתקציב העומד לרשותנו.

כמו שכבר אמרתי, צריך לדעת לדייק את הקונספט המוביל והמתאים לצורכי העסק ולתמהיל המוצרים. הרעיון הכללי יציג את הייחודיות של העסק וישמש כקו מתווה לאורך החלל ויטמיע את המותג להעברת המסר בצורה הנכונה והמדויקת ביותר ללקוחות שלך.

בשלב הבא מתחילים עם התכנון של החלל. תכנון מפורט ונכון מאפשר לנצל את החלל בצורה האופטימלית ביותר. התכנון יעשה על פי כל עקרונות העיצוב, בהתאמה לתקציב מפורט שיוגדר. השקעה מניבה לתוצר מציאותי ומדויק.

שלב היישום בשטח מתרגם את הקונספט והתכנון לידי חומר ומשליך אותו על החלל. באמצעות פיקוח ועבודה מאורגנת עם הספקים השונים כל החלקים יושלמו לידי רעיון מציאותי.

במקביל לתהליך התכנון, חברת המיתוג הנבחרת תעבוד בשיתוף פעולה מלא עם המעצב ובכך המיתוג הייחודי והלוגו של העסק יוטמעו בחלל בצורה אסתטית ונכונה, כך שיהיה ברור מהו המותג.

חשוב לי לציין, שאני מאוד ממליצה לקחת יועץ פיננסי שילווה את התהליך ובאמצעות דוחות ושיטות מקצועיות יוכל לחשב צפי לאיזון הכלכלי בין ההוצאות להכנסות.

בהצלחה!!

שני אלימלך מעצבת פנים | 054-6301313

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.